FOTOGRAFIA CYFROWA I ANALOGOWA

Wydruk zdjęć

Odbitki cyfrowe

odbitki-cyfrowe-button.jpg
Tradycyjne odbitki z plików cyfrowych chętnie oglądane przez wszystkich. Schowane do albumów zapewnią bezpieczną przystań dla naszych wspomnień.Papiery światłoczułe przetrwają w nienaruszonej jakości wiele pokoleń. Warto dla naszych bliskich i dla nas samych przenieść na papier nasze najważniejsze wspomnienia. Dzisiaj trzeba tak niewiele aby w przyszłości mieć to czego się później nie kupi za żadne pieniądze.

Powiększenia

powiekszenia-button.jpg
Fotografia w dużym formacie robi na każdym wrażenie. Zobaczyć swoich bliskich jak na plakacie filmowym to jest to. Dzisiaj każdy może dzięki współczesnej technice zrobić zdjęcie, które jest odpowiednie pod względem technicznym nawet do druku w formacie metr na dwa!

Canvas, wydruki na płótnie

canvas-button.jpg
Druk na płótnie to nowy oryginalny sposób prezentacji zdjęć. Mikroceramiczna powierzchnia do druku pigmentowego została nałożona na bawełniane płótno. Widoczna struktura włókien płótna daje interesujący efekt a elastyczność materiału umożliwia nietypową jak na fotografię oprawę.

Zdjęcie ze zdjęcia

zdjecie-ze-zdjecia-button.jpg
Nie ma żadnych ograniczeń. Wszystkie papierowe zdjęcia do których nie mamy już negatywów możemy łatwo powielić. Proces skanowania i digitalizacja obrazów umożliwia łatwe kopiowanie i powielanie zdjęć w sposób jaki nie był możliwy do tej pory

Zdjęcia ze slajdów

zdjecia-ze-slajdow0001.jpg
Czas płynie nieubłaganie, obrazy zapisane na slajdach wskutek starzenia tracą barwę i płowieją. Pora zrobić porządki w archiwach i ocalić cenne wspomnienia utrwalone na zdjęciach. Po zeskanowaniu pliki możemy łatwo powielić, przesłać rodzinie i znajomym. Pliki cyfrowe możemy także użyć do druku zdjęć , powiększeń, fotoksiążek czy innych gadżetów fotograficznych

Zdjęcia z telefonów

zdjecia-z-telefonow-button.jpg
Zdjęcia z telefonów komórkowych, Wszystkich typów, Iphone, Smartphone, Smartfon z kart pamięci, mikro karty pamięci SD,

Presscake (1.1.0.94)