FOTOGRAFIA CYFROWA I ANALOGOWA

Zdjęcia do wszystkich rodzajów dokumentów

Jeżeli szanujesz swój czas i chcesz mieć pewność, że wykonane zdjęcia do dokumentów spełniają wymogi urzędów i nigdy nie zostaną zakwestionowane przyjdź do nas. 100% zgodność z wymogami. Nasze zdjęcia nigdy nie są odrzucane.

Zdjęcia do paszportu misia

Wykonamy każdemu zdjęcie do wszyskich rodzajów dokumentów

 

  • do Paszportu, biometryczne
  • do Wizy amerykańskiej
  • do Dowodu osobistego
  • do Prawa jazdy
  • do Legitymacji
  • do Świadectwa maturalnego
  • do Dyplomu
  • do świadectwa maturalnego
  • do Karty miejskiej
  • do CV

Korzystając znaszego długoletniego doświadczenia i stale aktualizowanej bazy danych jesteśmy w stanie zrobić zgodne z wymogami zdjęcia do wszystkich rodzajów dokumentów w Polsce a także paszportu czy wizy do wszystkich cywilizowanych krajów świata.

 

Informacje o zdjęciach biometrycznych  które warto zapamiętać

 
W 2006 roku Polska przyjęła paszporty biometryczne wraz z resztą Europy. Polskie paszporty w pełni muszą stosować się do unijnych norm w odniesieniu do wytycznych dotyczących cech biometrycznych. Zdjęcie twarzy wg ściśle określonych norm jest tak ważnym elementem elementem biometrycznych kodowanym w paszporcie, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych I Administracji Departament Rozwoju Rejestrów wydało szczegółową Instrukcję wykonywania zdjęć spełniających kryteria ICAO w zakresie biometrycznego wizerunku twarzy w paszportach i dokumentach podróży. Dlatego też urzędnicy przyjmujący wnioski o wydanie paszportu i weryfikujący poprawność przedłożonych zdjęć są bardzo rygorystyczni. Mając na względzie wygodę naszych klientów wypracowaliśmy wewnętrzna metodę weryfikacj i certyfikacji zdjęć w taki sposób,że nasze zdjęcia są w 100% akceptowane przez urzędy paszportowe. Każdy z naszych klientów dodatkowa otrzymuje od nas wzorzec zaświadczający o zgodności wykonanych zdjęć z ustawą z dnia 13 lipca 2006 r. o dokumentach paszportowych
Dz.U. 2006 Nr 143 poz. 1027

Jakość zdjęć

Zdjęcia oprócz tego że powinny spełniać rygorystyczne wymogi i być doskonałe technicznie ( Niestety w przypadku zdjęc do paszportu ustawa określająca parametry zdjęć biometrycznych do paszportu nie daje nam dużego pola manewru ) powinny być po prostu ładne a fotografowany  swój wizerunek na zdjęciu co najmniej akceptować. Kierując się tą zasadą wykonujemy zawsze kilka ujęć aby trafić na to najlepsze, najkorzystniejsze i fotografujemy tak długo aż to osiągniemy. Mimo że mamy doświadzczenie i wiemy jak oceniać ujęcia to jednak ostateczna decyzja w wyborze zdjęć należy do naszych klientów. Dzięki temu że wykonujemy zdjęcia profesjonalnym sprzętem każde zdjęcie możemy wydrukować nie tylko w małym ale także w dużym formacie. Często zdarza się zwłaszcza podczas fotografowania dzieci, że zdjęcia otrzymują nie tylko właściwie urzędy ale także dziadkowie oprawione w ramkę lub wydrukowane na płótnie.

 
 

zdjęcie dziecka

 

Retusz zdjęć do dokumentów

W przypadku zdjęć do dokumentów gdzie można pozwolić sobie na pewną dowolność, jeżeli zachodzi taka potrzeba proponujemy naszym klientom profesjonalny retusz. Chwilowa niedyspozycja nie musi być powodem, że przez całe życie będziemy się posługiwać dyplomem i tłumaczyć że to cos na brodzie to ślad po maszynce do golenia ;-). Dostępność techniki retuszu zdjęć, ulubiony PS i oczywiście nasze umiejętności sprawiają, że nie trzeba robić profesjonalnego makijażu ani cierpliwie czekać na lepsze chwile aby doskonale wyglądać na zdjęciach.

 
 
Zdjęcie do dokumentu przed retuszemZdjęcie do dukumentów po retuszu
 

Przykładowy retusz zdjęcia do dokumentów

 

Zdjęcia do dokumentów dzieci i niemowląt

Wszyscy lubimy podróżować. My Polacy jesteśmy bardzo rodzinni i w podróż wybieramy się wszyscy... babcia też ;-) Wybierając się za granicę warto pamiętać o aktualnych dokumentach dzieci i co z tym związane zdjęciach. Rygorystyczne przepisy dotyczące zdjęć biometrycznych potrzebnych do dokumentów uprawniających przekraczanie granic powodują ,że trudno jest zrobić je małym dzieciom szczególnie ruchliwym w pierwszych latach swojego życia. My mamy anielską cierpliwość i wiemy jak sprawić aby na chwilę zająć uwagę dzieci i zrobić odpowiednie ujęcie które zaspokoją przepisy paszportowe. Oszczędzając cenny czas i nerwy rodzicom. Zapraszamy wszystkie mamy z milusińskimi!

Zdjęcie paszportowe niemowlaków

Miśki zapraszają

 

 


 

 Presscake (1.1.0.94)